Peršokti į

Sekmadienio siurprizas „Kuponai“

Pagr.administracija pranešą apie sekmadienio vakarą vykusius siurprizus! Plačiau paskelbtoje naujienų temoje.

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2021-02-20 19:51

Konkursas „Pakvietimai“,

Serverio administracija paruošė naują sistemą „Pakvietimai“, su tuo pačiu konkursu! Kurioje galėsite laimėti įvairiausius prizus, nuo Hitman III iki žaidimo kreditų!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2021-01-28 22:38

Serverio statistika

 • Pavadinimas: -
 • Versija: -
 • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
 • Žaidėjai: - / -
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimybėm.

Gintoki_Hashimoto

Narys
 • Pranešimų skaičius

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Gintoki_Hashimoto paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 19 2020

Gintoki_Hashimoto turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

168 Autoritetas

5 sekėjų

Apie Gintoki_Hashimoto

 • Nario rangas
  Dalyvis(-ė)
 • Gimtadienis 1996.04.22

Asmeninė informacija

 • Discord
  Freken#8929

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.463 profilio peržiūros
 1. Kai rašot Administratoriams papeikimą prašome pildyti viską į temą - 

   

 2. Sveiki Los-Santos.lt žaidėjai, Iškarto noriu atsiprašyti visų žaidėjų, bei kandidatų kurie laukė analizės truputi anksčiau, bet reikėjo palaukti, dėl mano gyvenimo problemų. Tai nieko nelaukės norėčiau paskelbti Medikų direktorių, bei aptarti kaip pasirodė kandidatai. Taipogi noriu perspėti kad ne visi kandidatai buvo apklausti manęs, kita dalis buvo apklausta @Paška. @Katinas_Pukis Anketa tikrai buvo gera manyčiau viena iš geriausių, tikrai galvojau kad turi didelį šansą gauti direktorių, bet kadangi rašiau ne viena ir ne du kartus per discordą, nepasirodei nei karto, net nesugebėjai atrašyti į mano žinutes ir pranešti kada gali dalyvauti antrame etape. Taip pat forume pasirodo nebeaktyvus. Sveikinu užėmus trečią vietą ir sėkmes kituose rinkimuose. @Jonukas_Latriuga anketa nebuvo viena iš geriausių, bet tikrai patraukė akį ir buvo tikrai geresnė už kitus pildančius kandidatus, bet dėja nebuvo geresnė už kitus du kandidatus, todėl suteikiau antrą šansą ir leidau pasireikšti antrame etape. Į visus klausimus atsakai pustuščiai, buvo didelės pauzės ir nežinojau ką atsakyti į dauguma klausimų atsakai vienodai naudodamas tuos pačius atsakymus. Paklausus daugumą klausimų neturėjai pilnų atsakymo ir reikėdavo man padėti tau juos atsakyti, manyčiau dar nesi pasiruošęs užimti direktoriaus posto, bet ateityje tikrai turi nemažai šansų, nenuleisk rankų ir mėgink dar kartą. Sveikinu užėmus antrą vietą! @Palm Tree aka Yoshio Kodama, matosi kad į anketą idėjai daug darbo ir nepatingėjai surašyti visų idėjų, anketa tikrai skaitoma labai lengvai ir sudominai iki pat anketos galo. Kadangi tavęs neapklausinėjau, tai nežinau net ką ir pasakyti, bet pacituosiu Paškos žodžius, ''Yoshio - Neturėjau ką ir prikibti, žmogus atėjo pasiskaitęs bei pasiruošęs, turėjo sistemines idėjas kurią užsirašysiu, turėjo klausimų man, linksmai pasišnekėjom, cool bičas. Net nežinau ką galėčiau apie jį pakomentuoti, stiprus žmogus.'' Tai norėčiau tave pasveikinti su Medikų direktoriumi. Čia galite pagirti direktorių.
 3. Sveiki Los-Santos.lt žaidėjai, Kiekvieną dieną žmonės miršta nuo narkotikų perdozavimo ir kiekvieną dieną reikia pagalbos žmonėms kurie nukentėjo per avarijas, smurtą ir kitokias katastrofas, reikia patyrusio medikų direktoriaus kuris padėtu Los-Santos.lt miestui ir jų gyventojams. Tai nieko nelaukias skelbių antro etapo kandidatus į Medikų direktoriaus postą - @Yoshio_Kodama, @Katinas_Pukis ir @Jonukas_Latriuga. Visi kandidatai turite 24h susisiekti su manimi discorde: Freken#8929, kad galėtumem susitarti dėl antro etapo.
 4. Sveiki Los-Santos žaidėjai! Atėjo metas paskelbti mechanikų direktorių! Visi kandidatai tikrai buvo stiprūs ir pasiruošę antram etapui, tačiau mums teko išsirinkti tik vieną stipriausią ir mūsų manymu, tą kuris labiausiai susidoros su šiomis pareigomis. Kandidatai, kurie užėmė antras ir trečias vietas, nesijaudinkit, nes turit potencialo užimti pareigas kitur! @Yoshio_Kodama - Tavo anketa iš pat pradžių mums tikrai paliko neblogą įspūdį. Galime pasakyti, kad tikrai esi fainas ir linksmas žmogus, tačiau antrame etape pasirodei palyginus prasčiausiai su kitais kandidatais. Labai mažai pasakiai, bei buvo daug pauzių. Į kaikuriuos klausimus atsakiai labai mažai. Tačiau, nenusivilk, nes tai buvo tavo vienas iš pirmųjų bandymų, o visi mes mokomies iš klaidų, tad linkime tau sėkmės ateityje! @Janul_Marius - Tavo anketa buvo unikali ir labai tvarkinga, viskas buvo surašytą pagal reikalavimus ir viską išdėstei labai kruopščiai. Nesakyčiau kad tu padariai kažkokias klaidas antrame etape tiesiog pirmos vietos laimėtojas pasirodė geriau už tave. Kiek visi žino esi atsidavęs projektui ir tikrai esi aktyvus tiek forume tiek discorde, esi linksmas ir turi savo nuomonę ir neleidi kitiems lengvai ją pakeisti. Atsakiai į klausimus kokybiškai ir pradžia atsakymų buvo tikrai geros, bet trūko, kad juos užbaigtum. Kaip ir minėjome trečios vietos kandidatui tikrai nenukabink nosės. Lauksiu tavo anketų į kitas pareigas ir sveikinu užėmus antrą vietą! @Joe_Kim - Tavo anketa, buvo tikriausiai viena iš geriausių, o ir antrame etape pasirodei, tiesiog nuostabiai! Turi didelio potencialo, užimti net ir didesnes pareigas, tad į tave mes dedame labai daug vilčių ir tikimies, kad pateisinsi mūsų lūkesčius. Taip, pat tavo vienas iš mažesnių minusų, kad labai daug kalbi. Daug kalbėti nėra blogai, tačiau reikia sudominti klausantyjį. Sveikinu užėmus mechanikų direktoriaus postą! Čia galite pagirti direktorių!
 5. Administratorių prižiurėtojo rinkimai atėjo į pabaigą, Sveiki Los-Santos žaidėjai, ilgai lauktas Administratorių prižiurėtojas buvo išrinktas, daug nerašysių nes manyčiau ir jums nesnori praleisti laiko skaitant analizės. Trumpai apie naują pržiurėtoją, žmogus aktyvus tiek discorde tiek forume, turi gerą mastymą ir yra draugiškas, turi gerą viziją kaip bus renkami Administratoriai ir kokios bus taisyklės. Tai va norėčiau pasveikinti naują narį prisijungus prie Los-Santos komandos @Connor_Lawrence. Čia galite pasveikintį naują komandos narį.
 6. Yra gal kas parašus mokat kurti? Atsidėkosiu, pm discord  freken#8929

 7. Jeigu turite klausimų apie merą, rašykite man asmeninę žinutę į forumą arba discorda Freken#8929, atsakysių į jūsų klausimus kaip galėdamas greičiau.

×
×
 • Create New...