Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

 • Pavadinimas: Los-Santos.lt | 0.3.7 klientas
 • Versija: LS 0.0.2[5]
 • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
 • Žaidėjai: 52 / 296
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Earwyn_Nguyen

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6

Apie Earwyn_Nguyen

 • Šiuo metu Pradžioje
 • Nario rangas
  Žalias(-ia)
 • Gimtadienis 1996.10.09

Paskutiniai profilyje apsilankė

99 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Earwyn_Nguyen Aprašykite klaidą kuo išsamiau: Normaliai neveikia komanda /sutvarkyti. Prisijungus į serverį ir panaudoju viena karta komanda /sutvarkyti poto ji nebeveikia, jeigu padarai reloga tada vel veikia. Nuotraukos/vaizdo įrašai apie klaidą: -
 2. + kartais atsirandi pačioj cisternoj.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Earwyn_Nguyen Aprašykite klaidą kuo išsamiau: 1. Iškraudamas dėžes nekyla darbo lygis. 2. Pilnai nesutvarkytas šitas bugas. Dabar dingsta checkpoint'as bet nuvažiavus pas vadybininka vistiek rašo kad jūs pasiėmes užsakyma. Nuotraukos/vaizdo įrašai apie klaidą:
 4. Sveikas, sėkmės žaidime. Paskutinė nuotrauka prajuokino
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Earwyn_Nguyen Aprašykite klaidą kuo išsamiau: Pasikroviau maisto prakes, nuvažiavau į nurodyta vietą iškrauti ir štai ką pamačiau. Nuotraukos/vaizdo įrašai apie klaidą:
 6. O administratorius būdamas PD kartais neturėtu bausti su PD komandom ir dėti žvaigždutes o ne mute dėt ?

 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Earwyn_Nguyen Aprašykite klaidą kuo išsamiau: Pasipildžius sąskaita likuti vistiek rodo 0.00 Nuotraukos/vaizdo įrašai apie klaidą:
 8. Šaunu matyti kad taip greit taisomos klaidos.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Earwyn_Nguyen Aprašykite klaidą kuo išsamiau: Pasiimi dyzelio vežimo užsakyma pas vadybininka, nuvažiuoji į vietą užsipildai cisterna ir nedingsta geltonas keturkampis dizelio užpildymo vietoje, tada gali kiek nori kartu vežiot dyzeli nereikia atsinaujinti užsakymo pas vadybininka.. ( su benziniu galbūt tas pats nežinau nebandžiau ) ir dėl to užsibuginusio keturkampio nebegalima pasiimti kito užsakymo iš vadybininko. ( rašo kad tu jau turi užsakyma.) Nuotraukos/vaizdo įrašai apie klaidą:
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Earwyn_Nguyen Jūsų amžius?: 24 Trumpai papasakokite apie save (2-3 sakiniai): Esu draugiškas,mandaugus,mėgstantis humorą,siekiantis užbrėžto tikslo,sąžiningas,nekečiu sąvanaudžiu,rimtas Ar turite mikrofoną ir galite juo naudotis?: Taip Ar turite TeamSpeak3 / Discord programėles?: Taip Kodėl pildote į išvežiotojus?: Mano nuomone įdomiausias darbas serveryje kuriame galima neblogai užsidirbti pinigo. Ramus darbas vežioji krovinius ir tiek.. Mėgstu pasivažynėjimus su sunkiasvorėm mašinom. Ko sieksite šioje firmoje: Žinoma kuo aukštesnio rango, pavaduotojo posto.. Ko tik įmanoma. Jūsų aktyvumas per dieną? Kaip kada 1-5h Kur galima būti AFK ir kiek laiko?: Darbo bazėje neribota laiką. Išvardinkite darbines transporto priemones: Yankee,buritto,dft-30 Situacija: Vežate krovinį ir į jus staiga pradeda šaudyti kitas asmuo. Jūsų veiksmai?: Stengiuosi pasidaryti įrodumus kad galėčiau paskūsti nenaudelius o taip tai stengsiuosi bėgti nuo asmenų kurie į mane šaudo. Situacija: Užsiimate saviveikla ir atsiranda užsakymas. Jūsų veiksmai?: Lėksiu daryti užsakyma. Situacija: Jūsų bendradarbis prie jūsų nusižengia taisyklėms. Jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus kaip bendradarbis nusižengia taisyklėm ir pranešiu darbo valdžiai.
×
×
 • Create New...