Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

 • Pavadinimas: Los-Santos.lt | 0.3.7 klientas
 • Versija: LS 0.0.2[4]
 • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
 • Žaidėjai: 40 / 297
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Just_Shadow

Narys
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3

Apie Just_Shadow

 • Nario rangas
  Žalias(-ia)

Paskutiniai profilyje apsilankė

16 profilio peržiūros
 1. Just_Shadow

  Apklausa : Šaudymo lygis

  Nu logiškai pamastykit, gerai išdalies lygiai nu ,bet ne toks kelimosi būdas tikrai ,nes tu teoriškai ateini vos ne į veiksma tik , jod pastovėtum kaip eilinis vos pašaudantis stulpas . Jokio move mento nėra jog būtų sunkiau priešininkui pataikit . Kaip kiti viršui raše čia yra "išskritinumas" nu gerai tebunie tegu lieka nu ,bet ne tokia kelimosi sistema kur vos ne reikia lakstyt po mapa ir jieškoti tu taikinių jog jis keltūsi , ir patikėkit manim tai nėra fun reikalas . Tikrai tokia kelimosi sistema visiškai nereikalinga , tiek gaujom tiek mentam ,nes jeigu nori visos pusės būt lygios tai neturi būti tokių išskirtinimų tarp žaidėjų kurie gali šaudyt sau laisvai kol kiti krušasi jo pasikeldami.
 2. Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė:Just_Shadow Įrodymai, jog įvykdėte visas užduotis:https://imgur.com/a/PjTY0hk Ar buvo sunku vykdyti užduotis?Nea
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Just_Shadow Kas jus priėmė?Capelo_Hartos Įsidarbinimo data(pvz.: 2021-01-07):2021-01-07 Įrodymai, kad dirbate Policijos Departamente(patekus iš forumo, nereikia įrodymų):
 4. Just_Shadow

  Pasiūlymai forumui

  @Kadeem_Garnett Tada už, išpradžių pasirodė ,kad tavo įdėja turi viena bloga pusė, bet jeigu taip jau teigi nematau kodėl ne
 5. Just_Shadow

  Pasiūlymai forumui

  Aš už pirma už .bet už antra esu ganėtinai prieš . Man tas tavo sakinys su "Manau tai paskatintų žaidėjus bereikšmiškai rašyti pranešimus" tai nėra rodiklis gauti reputacijos už kekvieną nesamonė kurią parašiai , dėl reitingo nežinau galėtu tiesiog paprastu paprasčiausiai tūrėti atžima iškirtine prie temos arba būsenos . Nes logiškai mastant bus forume prižiūrėtojas kuris visvien turės dirbti ir veiklą prižiūrėti ,kad žmonės tolerantiškai rašytu bei laikytusi visu reikalingų forumo taisyklių.
×
×
 • Create New...