Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

 • Pavadinimas: Los-Santos.lt | Serveris veiks greitu metu
 • Versija: LS 0.0.2[10]
 • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
 • Žaidėjai: 2 / 94
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Eduardo_Fecco

Narys
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

33 Apšilęs narys

Apie Eduardo_Fecco

 • Nario rangas
  Žalias(-ia)
 • Gimtadienis 2003.12.28

Asmeninė informacija

 • Discord
  Bludriver#8346
 • Darbas
  Policininkas(-ė)

Paskutiniai profilyje apsilankė

73 profilio peržiūros
 1. Eduardo_Fecco

  Gaujų papeikimai

  Prisiimam kaltę. Bučiniai jums iš Paryžiaus - parvešim prancūziškų sauskelnių.
 2. PuenteX3 - Tai gauja susiformavusi dar 90-taisiais. Gaują sudarė to meto moksleivių grupė. Didžioji dalis gaujos narių buvo meksikiečiai. Iš pradžių apie šią gaują niekas nežinojo, kadangi gauja užsiiminėjo labai smulkaus mąsto nusikaltimais. Jie atiminėdavo ir reketuodavo turtą iš moksleivių. Tokiais būdais, per vienerius metus sugebėjo uždirbti 1000 $ . Bėgant laikui pradėjo keistis ir gaujos nusikaltimai. Reketas išliko vienas pagrindinių pajamų šaltiniu, tačiau gauja pradėjo ir geriau organizuotus parduotuvių apiplėšimus. Dažniausiai jie įvykdavo naktimis ir taikiniai būdavo degalinės. Kad tokia gauja egzistuoja policija sužinojo per vieną iš gaujos nesėkmingų masinių muštynių. Kai vienas iš likusių liudininkų atsigavo po komos ir prabilo apie vieno nusikalstamo susivienijimo egzistencija. Policijai iškarto buvo aišku, kad tai reikia stabdyti. Todėl jau 1995 metais pradėjo organizuoti reidus, patikrinimus ir šturmus prieš PuenteX3 gaujos narius. Per 2 metus jie sugebėjo sugauti penktadalį gaujos narių, gaujos vadeiva buvo nepatenkintas gaujos narių neatsargumu. Todėl įvedė į gaują griežtą discipliną. Kurios besilaikant gaujos nariai atrodė, kaip paprasti piliečiai puikiai įsilieja į miestelio bendruomenę. Kylant grėsmėms, kilo ir poreikis labiau apsisaugoti. Todėl gaujos nariams buvo pradėti tiekti galingesni ginklai, o visa tai reikėdavo apmokėti. Todėl vos gavus pirmą partiją ginklų, gauja apiplėšė banką. Gauja plėtėsi neregėtu mastu ir buvo užvaldžiusiu didžiąja dalį Los Santos miesto. Valdė daugybės pinigų kelius į miestą. Žinojo kiekvieną Policijos planuojamą ataką prieš juos. Gauja buvo nesustabdoma ir siekė neregėtas aukštumas. Tačiau viskas kas turi pradžia turi ir pabaiga. 2003 metais gaujos lyderis važiavo traukiniu iš San Fiero į Los Santos. Traukinys patyrė gedimų ir staiga užsidegė, autoavarijos metu žuvo visi. Išskyrus gaujos lyderio sūnų. Vos tik gaujos lyderio neliko tarp gyvų. gaujos nariai visai pasimetė, sumišo ir pradėjo atskleisti savo tikruosius veidus. Buvo ir pasidavusių, buvo ir įduotų gaujos narių. Kol galiausiai gauja visai suiro. Lyderio sūnaus globa buvo paskirta jo dėdei, kuris buvo pagrindinės akys ir ausys gaujos veikloje. Augant sūnui, jam visada buvo pasakojamos legendos apie jo tėtį. Koks didis žmogus jis buvo ir kiek daug dėl kitų padarė. Todėl sulaukus 17 Eduardas sugalvojo atkurti PuenteX3 gaujos vardą. Siekdamas pagerbti savo tėvą ir jo padarytą darbą. GAUJOS INFORMACIJA Gaujos lyderis - Eduardo Fecco Dešinioji ranka - Tony Carter Spalva - Geltona APRANGA GAUJOS BŪSTINĖ BB(BlueBerry)
×
×
 • Create New...