Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

• Pavadinimas: -
  • Versija: -
  • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
  • Žaidėjai: - / -
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Serverio paleidimas 18:00
Kenny_Barkodas

Reikia pagalbos su grafikos darbu

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų V_P: Kenny_Barkodas
  2. Trumpai nusakykite, kokios pagalbos jums reikia?: Sveiki ieškau žmonių kurie užsiima su grafikos darbais kaip matote darbar esu užsidėjas savo nuotrauka su senu V_P (Kenny_Smith) ir aš norėčiau pasikeisti į Kenny_Barkodas tai noriu pasakyti, kad neieškau jokiu profesanalių grafiku kurėjų tiesiog, kad galima būti įsidėti ant profelinės ir taip kur nors naudoti ir dabar klausimas jums kyla kas už tai tai atlygis toks : Reputacija forume ir nežinau dabar ar iš kažko su lauksiu pagalbos nes jums atrodo kad neapsimoka tai tiesiog sakau tiems kurie tiesiog kokiu nors laiku neturės ką veikti ar tiesiog nuoširdžiai nori man pagelbėti tai tiek didelis ačiū būtu jums kurie pagelbėtumėte 🙂 #Laukiu Los-Santos.lt Projekto
  3. Papildomas turinys, kuris gali padėti suteikti jums pagalbos: Galite atsižvelgti pagal dabartine mano nuotraukos fonu ir pagal ją orentuotis kokio maždaug norėčiau 🙂 

Jeigu kas nors nori pagelbėti galime susirašyti forume PM 🙂

Redaguota Kenny_Smith
Pamiršau parašyti kaip susiekti su manimi

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest Dėkui
prieš 7 valandas (-ų) , Connor_Lawrence parasė:

@Paška sitas labai ketekas pac man dare nemazai

Sveikas, žinau aš ką pirma dariau tai iškarto rašiau @Paška bet jis sakė nebeužsiima graifikos kurimu

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@Paška rekomenduoju bet gal nebedaro😅

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tema rakinama.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai(-ių)

Nėra

• Create New...