Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

 • Pavadinimas: Los-Santos.lt | Startas - Sausio 16d 18h
 • Versija: LS 0.0.1[BETA]
 • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
 • Žaidėjai: 7 / 20
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Serverio paleidimas 18:00
Paška

Rotacija komandos viduje,

Rekomenduojami pranešimai

Rotacija komandos viduje,


Per neilgą laiko tarpą įvyko dideli pakeitimai, ir naujienų, ir apgavysčių kurių išvengti nepavyko, dėl tam tikrų priežasčių aplink pirštą apsuko žmogus kuris apsimetinėjo plačiai žinomu asmeniu - Deimante_Miela (kuri buvo ankstesniuose projektuose - svarbias pareigas užimančias asmuo). Taip, žaidėjas kuri apsimetinėjo man gerai žinomu asmeniu, ir naiviai pasikliovėme žodžiais kurie leido patikėti jog tai tas pats asmuo. Tačiau visi darome klaidų bent gerai kad pavyko išvengti kitokių neigiamų padarinių kurie galėjo pakenkti projektui. Sureaguota buvo žaibiškai, vos tik gavus pranešimus iš kitų žmonių.

To pasekoje - praradome direktorių prižiūrėtoją, tad neilgai laukus su visa Los-Santos.lt komanda, nutarėme jog direktorių prižiūrėtojo pareigas perima jau buvęs administratorių prižiūrėtojas Connor_Lawrence. Galų gale, administratorių prižiūrėtojo nebus, kadangi nusprendus ir galutinį verdiktą pateikus jog administratorius prižiūrėti galime visi kartu - tiek savininkai, meras, kiti administratoriai.

Administratorių skundus tikrins:

 • Mes (Michael_Scott, Micro_Mohito, Deividas_Richmond);
 • Meras (Gintoki_Hashimoto);

Administratorius padės rinkti:

 • Meras;
 • Komandos nariai (Esami administratoriai, forumo moderatoriai).

Kodėl?

- Turime dirbti kaip komanda, kiekviena nuomonė yra svarbi, ir daugiau rankų yra geriau, negu viena. 

Naujasis administratorius - The_Fresh


Testavimosi metu teko aptikti tik vieną žaidėją, kuris efektyviai ir aktyviai rinko visas klaidas iš serverio, jas aprašinėjo, tad į mūsų radarus pateko šis viršuje įvardintas asmuo, ko pasekoje pasiūlėme jam užimti administratoriaus pareigas serveryje. Tad tikimės jog mūsų visų lūkesčius patenkins, ir tai tik vienas įrodymas jog testuojant serverį - laimėti galima.

Taip pat norėčiau pasiūlyti aktyviai testuoti tiek forumo klaidas, o aktyviai dirbant ir forume, galbūt pasiūlysime tapti serverio testuotojui. O galų gale kaip ir viršuje įvardintas asmuo - į komandą? Stengtis verta, nes serverio išleidimo data lipa mums ant kulnų!

Gražių ir jaukių švenčių!

 • Patinka 9

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sėkmės @Connor_Lawrence@The_Fresh

Projekto komanda yra svarbus mechanizmas, kur prie pagrindinio pulto negali stovėti bet kas, rinkites atsakingai

Redaguota Juan_Arroyo
 • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikinu @Connor_Lawrence , tikiuosi seksis gerai ir dirbsi su direktoriais kaip su viena komanda bei draugais! Didžiausios sėkmės tau bei kreipkis, visad padėsiu 😉  Na, o @The_Fresh palinkėčiau beveik to paties, būk aktyvus bei motyvuotas ir puikiai atlik administratoriaus darbą! Sėkmės didžiausios jums!!!

 • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sekmės pareigose, tikėkimės startavus serveriui neįvyks jokio motyvacijos nuosmukio iš jūsų pusės bei rodysit abudu tokią pačią motyvaciją ir iniciatyvą tobulėti, bei gerinti šį projektą. 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai(-ių)

  Nėra

×
×
 • Create New...