Peršokti į

Sekmadienio siurprizas „Kuponai“

Pagr.administracija pranešą apie sekmadienio vakarą vykusius siurprizus! Plačiau paskelbtoje naujienų temoje.

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2021-02-20 19:51

Konkursas „Pakvietimai“,

Serverio administracija paruošė naują sistemą „Pakvietimai“, su tuo pačiu konkursu! Kurioje galėsite laimėti įvairiausius prizus, nuo Hitman III iki žaidimo kreditų!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2021-01-28 22:38

Serverio statistika

• Pavadinimas: Los-Santos.lt | Atsinaujinome!
  • Versija: LS 0.0.4
  • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
  • Žaidėjai: 4 / 96
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Connor_Lawrence

Nauja policijos valdžia

Rekomenduojami pranešimai

dp.png

Sveiki, taigi pirmiausia noriu jums prisistatyti. Serveryje esu pasislėpęs už Connor'Lawrence slapyvardžio. Šiame serveryje esu buvęs pirmasis Administratorių Prižiūrėtojas. Na, bet kadangi viskas pasislinko blogąja linkme, gavosi taip, jog vis gi reikėjo perimti Deimante_Miela pareigas man. Na bet eikime prie esmės. Pagaliau po kelių savaičių išrenkame naująjį Policijos Departamento veidą. Išsirinkti buvo tikrai be galo sunku, kad ir nebuvo daug kandidatų. Dauguma pildžiusių buvo apklausti balso apklausoje. Apklausinėjami asmenys buvo visi iškarto bendrame pokalbyje. Galbūt tai daugeliui ir pasirodė sunkiausia dalis, neslėpsiu kandidatai tikrai drovėjosi, nors tikrai nebuvo dėl ko. 

Na va dabar atėjo laikas aptarti tikrai rimtesnį kandidatą. Šio žmogus anketa man tikrai labai patiko, idėjų keletas yra kurios yra be galo reikalingos ir be jų tikrai neįsivaizduoju padoraus policijos direktoriaus, esi tikrai subrendęs tau yra net 26 metai, taip net 26 iš tikrųjų abejoju, jog tau žaidimui užtektų laiko. Iš tavo anketos mane labai stipriai pakylėjo šie žodžiai - Policijos darbas, tai ne darbas, o tarnystė ir atsidavimas. Puikiai moki apibūdinti ką reiškia tikro policininko sąvoka, tas irgi labai pagirtina. Aišku turi ir minusų, kurie tave greičiausiai ir privedė prie to, jog pasirinkau Kitą kandidatą. Taigi tavo didžiausi minusai būtų tokie, jog esi per daug nuolaidus, stengiesi visiems įtikti. Tuoj papasakosiu, kodėl taip manau, jog tai yra blogosios savybės. Kadangi tu esi per daug nuolaidus, visi asmenys bandys lipti tau ant galvos, kol galiausiai visiškai nebe suvaldysi esamos situacijos. O, kad stengiesi visiems įtikti, manau to aiškinti jau nebereikia turėtum pats suprasti. Balso pokalbyje pasirodei tikrai neblogai, nei trupučio nesijaudinai. Į viską atsakei užtikrintai ir neišplėstai. Manau užteks tuščiažodžiauti ir reikia pasakyti, kuris gi čia asmuo gaus tą trečiąją vietą taip ? Tai gi garbingąją trečiąją vietą gauna - @Muzikantas_Dainius, sveikinimai tau stenkis nenusileisti ir galbūt greitu metu gausi kito direktoriaus pareigas.

Ką gi, ką gi ! Metas paskelbti kuris serverio forumo lankytojas pasiėmė tą antrąją vietą ir taps mūsų pirmuoju pavaduotoju. Bet pirmiausia papasakosiu, kodėl pasirinkau būtent šį asmenį. Na manau pirmiausias aspektas būtų tas, jog turi tikrai daug patirties, kas yra svarbiausia užimant tokias svarbias pareigas. Nors tavo atsakymai ir buvo labai daug išplėsti, kas man ne taip patiko, bet vis gi galiausiai atsakei to ko norėjau ir dar su kaupu. Idėjų turi irgi nemažai, nors dauguma jau matyta ir kituose projektuose. Mano manymu tavo stipriausios savybės buvo: Nuoseklumas bei tas, jog neišskiri kitų, tau visi yra lygus nesvarbu ar draugas, ar iki gyvo kaulo atsibodęs priešas. Na, o blogoji savybė ta, jog tikrai labai jaudinaisi ir tai puikiai girdėjosi tavo balse. Manau užteks pasakoti bei girti čia tave, geriau mums viską parodysi užėmęs pirmojo policijos pavaduotojo pareigas. Gerai pasitarę su serverio prezidentu nusprendėme, jog tu tikrai nusipelnei šių pareigų, nes kaip ir minėjau aukščiau turi tikrai nemažai patirties ir puikiai sugebėsi papildyti antrąją medalio pusę tai yra policijos direktorių. Sveikinu su antrąją vietą, bei pavaduotojo postu kurį gauna @Daniel_Howell

Taigi, taigi, taigi ! Po labai ilgų apsvarstymų noriu pagaliau paskelbti ir žmogų kuris gavo tą išsvajotą policijos departamento direktoriaus postą. Apsispręsti buvo tikrai labai sunku, kadangi pasirodei taip pat gerai, kaip ir aukščiau pasirodęs kandidatas. Na, dabar papasakosiu, kuo tu mane pakylėjai, nežinau ar tiesa su tavo idėjomis ar ne, bet tikrai norėsiu įsitikinti. Tavo idėjos kurios mane labiausiai sužavėjo tai: Policijos Departamento Skyriai, Ekipažai ir Akademijos. Tikiuosi šias idėjas įgyvendinsi, nes jos skamba tikrai įdomiai. Tada tu turi taipogi daug patirties šiose pareigose, nebijai šnekėti prieš didesnę publiką, turi supratimą, kaip turi atrodyti tikras policijos direktorius. Puikiai gebi apibūdinti, kaip turi atrodyti ideali firma. Matau, jau labai čia kartojuosi šioje analizėje, tiesiog galiu tau palinkėti sėkmės šiose pareigose tikiuosi gerai susidirbsi su savo nauju pavaduotoju. Na ir suburkite geriausią firmą šiame serveryje ir stenkitės sumažinti nusikalstamumą serveryje - naujasis direktorius yra @Capelo_Hartos Apačioje galite pasveikinti jį bei jo pavaduotoją.

Analizė gal ir skurdoka, nes bandau dar tik įsivažiuoti į direktorių prižiūrėtojo ritmą, bet su laiku įsivažiuosime ir viskas tikrai papilnės su kaupu. Na, o naujasis direktorius turi lygiai dvi kalendorines dienas susikurti visoms reikalingoms temoms. Jei kils kokių nesklandumų visada gali kreiptis discorde asmenine žinute. O kiti žmonės skaitantys šią analizę nebijokite pildyti į direktorių postus, visiems šansai yra vienodi. Tarp kitko noriu paminėti, jog ir jūs turite tokių šansų, kaip pirmasis pavaduotojas, tiesiog turite pasirodyti taip pat gerai, kaip aukščiau nurodyti kandidatai. Nesvarbu šventės ar ne, projekto darbai tikrai nestoja ir dirbam visu 110%, serverio startas ne už kalnų.

Linksmų švenčių.

Redaguota Connor_Lawrence
[ NAUJA ]
  • Patinka 8
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Didžiausi sveikinimai, užėmus tokias svarbias pareigas, tik neapleisk šių pareigu, sekmės.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikinu naująjį direktorius bei pavaduotoją, sėkmės jums, tikiuosi sutarsim!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema