Peršokti į

Sekmadienio siurprizas „Kuponai“

Pagr.administracija pranešą apie sekmadienio vakarą vykusius siurprizus! Plačiau paskelbtoje naujienų temoje.

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2021-02-20 19:51

Konkursas „Pakvietimai“,

Serverio administracija paruošė naują sistemą „Pakvietimai“, su tuo pačiu konkursu! Kurioje galėsite laimėti įvairiausius prizus, nuo Hitman III iki žaidimo kreditų!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2021-01-28 22:38

Serverio statistika

  • Pavadinimas: Los-Santos.lt | Atsinaujinome!
  • Versija: LS 0.0.4
  • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
  • Žaidėjai: 4 / 96
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Connor_Lawrence

Išrinktas gaisrininkų direktorius

Rekomenduojami pranešimai

7fb73633e512cf9203b9780647bf0d0219.png

Tai sveiki, taip pagaliau renkame naująjį gaisrinės direktorių, šį kartą išsirinkti buvo tikrai sunku, juolab šį kartą jūsų pildė tikrai daugiau, nei anksčiau. Išviso balso apklausoje buvo apklausti penki kandidatai. Vieniems sekėsi geriau, kitiems drovumas pakišo koją. Na, o dabar metas apžvelgti mano manymu tris geriausius kandidatus. Na, o tie kurie negavo direktoriaus pareigų tikrai nenusiminkite atrankų dar tikrai bus ir ne viena. Beje nepamirškite užpildyti į gaujų prižiūrėtojo pareigas. Taigi gero skaitymo.


Šį žmogų žinau jau labai seniai, jis vienas iš „seniausių” kandidatų, turiu omenyje labai seniai užsiregistravęs mūsų serverio forume lyginant su kitais kandidatais. Anketa išties nebloga, vienintelis iš visų kandidatų įdėjai ir gfx. Dabar papasakosiu plačiau apie tavo anketą, taigi: Idėjų turi iš tiesų labai daug, nors ir puse iš jų tikrai nebūtų tinkamos tokiam darbui. Iš tikrųjų dabar net pasimečiau ką berašyti apie tave, anketoje papasakojai daug ir net nelabai turiu prie ko prikibti. Bet įsiskaitęs atidžiau supratau, kad tu darbuotojams duosi labai daug laisvės, galbūt net per daug nemanai ? Pastebėjau, kad rašei, jog darbuotojams leisi vesti pastovias treniruotes, galbūt iš tiesų ir gerai, jog jiems patiems leisi pasireikšti, bet ką pats veiksi tuo metu ? Berašydamas dabar supratau ,kad ir tavo mintys ne visada būna pilnai išplėtotos, turiu omeny neužbaigi pilnai sakinių todėl ir neina suprasti ką turėjai omenyje. Balso apklausoje pasirodei kiek prasčiau, į daugelį situacijų neatsakei taip, kaip tikėjausi. Be to apklausiant tave gavau žinutę su įrodymais, iš kito serverio jog esi nestabilus ? Ką turiu omenyje manot ? Na tiesiog tu su savo darbuotojais elgiesi nedeakvačiai jiems liepi nusižudyti ir panašiai ? Žodžiu net plaukai pasišiaušė, kai išgirdau tavo elgesy ten, todėl galiausiai net nemanau, kad susitvarkytum su tokiomis pareigomis. Trečiąją vietą gauna @Vakaris_Sanchez

Taip atėjo metas ir antrajai vietai. Šis žmogus mane sužavėjo tuo, kad yra be galo savikritiškas, moka save ir piktesniu žodžiu pamynėti, tai yra labai svarbu patikėkit. Puikiai išsakei savo tikslus serveryje. Idealiai pasakei, kaip gaisrininkų firmą padaryti įdomią tas irgi labai svarbu, nes kiekvienas žmogus šio žaidimo pasaulyje jau yra pratęs, kad gaisrininkai yra niekam neįdomus darbas ir apskritai nereikalingas. Na idėjos, labai panašios, kaip ir kituose serveriuose, galbūt nebent kiek neįprastesnė, kaip rinksiesi pavaduotoją. Taigi balso pokalbyje pasirodei tikrai geriausiai iš visų kandidatų, buvai tikrai drąsiausias galėčiau pasakyti, kad ir labiausiai išsiplėtęs narys iš viso su tavim prakalbėjome virš 20 minučių. Tiesiog po stiprių apmąstymų gavosi, taip kaip gavosi, tiesiog manau kito kandidato buvo žymiai stipresnė anketa, geriau išdėstytos mintys tiesiog manau jis lengviau susitvarkytu pačiame forume. Manau neišsiplėtęs pereisiu prie kito kandidato na, o antrąją vietą gauna @Jolly_Bing.

Tai va, atėjo metas ir pirmajai vietai. Taigi labas Andriau. Tavo anketa iš visų kandidatų tikrai buvo geriausia, bei ją skaityti buvo tikrai labai smagu ( neatsibodo ) Puikiai papasakojai apie save, iš to galima sakyti, kad ir susidariau nuomonę apie tave. Smagu, kad šiame serveryje nori siekti ir aukštesnių postų - „ serveryje gaisrininkų direktoriaus kedės tikrai neužteks” Žinot ką, šį asmenį galėčiau girti ir girti, nors rašydamas anketą galėtum kiek mažiau smailų naudoti „ 😄 ” < - Turiu omeny šitą, juk ne į juoko kovas atėjom. Bet jums juk tai nėra labai įdomu taip ? Šis žmogus atitiko visus mano standartus: Patirties yra, idėjų yra, darbo viziją nusakyti moka, šnekėti nebijo, nors ir mažai, bet užtikrintai. Pavaduotoją, kaip išsirinks irgi nusakė, ko daugiau reikia ? Manau nieko nelaukdamas tiesiog suteikiu tau direktoriaus pareigas ir eik įrodyk mums iš kokio molio esi drėbtas ! Šias pareigas gauna @Zeboww_Infernus


Analizė, gal ir skurdoka, nors ką čia aš teisinuosi taip ? Tiesiog patingėjau kažkiek ją rašyti, nėra čia ko slėpti, mokslai spaudžia, po švenčių sunku dar atsigauti 😄 Na, o perskaitę šią analizę, galit nieko nelaukdami eiti užpildyti ir į gaujų prižiūrėtojo pareigas, daugiau tokių progų gali ir nebebūti, jei suprantat apie ką aš.

Connor'Lawrence 2021-01-08.
 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikinu naujaji gaisrininku direktorių, sekmės pareigose, tikrai matau kad anketa išrinkimo graži ir gražiai skaitosi.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikinu naująjį direktorių, bei linkiu sėkmės darbe!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

O visai greitai išrinkto gaisrininkų direktorių 😄 sėkmės pareigose! 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikinu naująjį direktorių, sėkmės pareigose! 😉

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai(-ių)

    Nėra

×
×
  • Create New...