Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

• Pavadinimas: Los-Santos.lt | 0.3.7 klientas
  • Versija: LS 0.0.2[4]
  • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
  • Žaidėjai: 41 / 297
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Kadeem_Garnett

[Pasiūlymas] Gaujų karai + apklausa

CBUG + SAMPCAC  

22 balsai

1. 1. Liaudies balsas dėl CBUGO

• CBUG + SAMPCAC
    • Anti-c + SAMPCAC

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ! Panaršius ir pasidomėjus apie senesnes forumo temas, kilo noras pasiūlyti ir padiskutuoti su žmonėmis apie CBUG leidimą. Kiek mačiau, šiuo metu, administracija kaip ir planuoja diegti anti-c sistemą. Aš, kaip žaidėjas, kuris didžiają savo "samp karjeros"  dalį praleidau gaujose, noriu įtikinti, kad CBUG serveryje atneš tikrai daugiau gero, nei blogo. Iškart pabrėžiu dar kartą, kad esu jo leidimą, o toliau paaiškinsiu kodėl.

Nėra CBUG - visi lygūs.

Taip tikrai nėra. Net ir neleidžiant naudoti +C yra kitų variacijų, kurias išmokus įgaunamas pranašumas šaudantis. Tūpinėjant, nukerpant animacijas naudojant C, A / D mygtukus ir t.t. Yra ar nėra CBUGO visi niekada nebuvo ir nebus lygūs. Vieni šaudo taikliau, kiti prasčiau. Vieniems CBUG kenkia, kitiems leidžia šaudyti geriau, tad toks pasakymas, kad "bus lygybė" negali būti.

Gaujų karų kokybė.

Esant CBUG didėja karų nenuspėjamumas, kadangi viskas priklauso kaip sukris kortos. Arba tu pataikai seriją į priešininką, arba gauni ją pats. Uždraudžiant CBUG prasidėtų gaujų lenktynės kas priims daugiau narių, žmonių "masofkės" zonose. Karą laimės ta gauja, kuris turės daugiau žaidėjų su AK rankose ir laikydami LMB spray'ins ir pray'ins.

Nemoki CBUG - tau gaujoje vietos nebus.

Taip tikrai nėra ir nebus. Gaujų lyderiai renkasi žmones ne pagal apkabos išleidimo greitį, o taiklumą. Gali drožti kiek nori, bet jei nieko nepataikai, tai kokia iš tavęs nauda ? Svarbiausia mokėti šaudyti, elgtis atitinkamai situacijose ir daug kitų esminių dalykų. Na, neteigiu, kad taip yra 100% atvejų, kartais nebūni priimtas ir dėl to, tačiau tai yra tik todėl, kad be šaudymo serverio gaujų sistema neturi ko pasiūlyt "kaip gaujiniui". Atsigręžus į Los-Santos projektą, galima matyti, kad ir paprastas žmogelis praverstų gaujoje - gamintų narkotikus, vežtų paketus ir kitaip prisidėtų su savo indėliu.

Esant CBUG sunkiau pagauti čyterį.

Taip pat argumentas, su kuriuo nesutinku. Problema yra ne su šaudymo sugebėjimu, o mažu žinojimu kaip veikia čytai ir pnš. Čyterių buvo ir bus, nepaisant ar yra CBUG, ar ne. Todėl SAMPCAC siūlyčiau įdiegti nepaisant Jūsų nutarimo. Geriausia būtų apriboti leidžiamus naudoti failus, kad tokių dalykų, kaip animacijų nerodymų nebūtų. Shrinkeriai, FPS unlockai, crashes ir t.t.

Praeita apklausa. 

Daugiau kaip pusė balsavusių prieš, net nesidomi gaujomis ir balsuoja šiaip sau, vien tam, kad pritaptų prie kitų, ar pagadintų kitiems nervus su rezultatais. Kiti su antromis paskyromis dėjo papildomus balsus ir pnš. Mano nuomone, daugiau reikia atsižvelgti į tuos žaidėjus, kurie turi didesnę patirtį šioje srityje ir norą ją vystyti.

Taigi, mielieji, pabaigai noriu pasakyti, kad CBUGAS nėra kažkokia magija. Kiekvienas gali jį išmokti, o jeigu nenori - ne 🙂 Visada kiekvienas žaidėjas ras savo vietą. Laukiu komentaruose diskusijų ir klausimų. Taip pat pridedu apklausą ir prašau sąžiningai jūsų balsuoti, jeigu nesidomit gaujom, apeikit, o kas balsavot prieš pagrįskit nuomonę.

• Patinka 5
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Parašė (redaguota)

Jeigu atvirai esu ganėtinai pasimetęs. Kam kurti vėl apklausą, jeigu viskas jau yra nubalsuota ir nuspręsta? Serverio startas jau už 7d ir taip drąstiškai keisti visą gaujų sferą yra tiesiog jau neverta, nes nuo to gali nukentėti tam tikra dalis bendruomenės ir pati jau išlifuota gaujų sistema. Visų ginklų damage yra subalansuotas, egzistuoja ginklų lygiai, kurie taipogi suteikia kažkiek mūsų labai mėgiamos 'lygybės', manau tuo pasitenkinti tikrai galima.

Dėl tupinėjimo įgaunant pranašumą, tam serveryje egzistuoja to apsauga. 

Priminimui, kaip buvo kalbėta su komanda, kaikuriuose veiksmuose c-bug'as bus leidžiamas (jį galės įjungti gaujų prižiūrėtojas) , tačiau tikrai manau nevisuose. Taigi ar tikrai verta kažką keisti, kaip šiuo atvėju yra patenkinamos abi pusės? Manau ne.

Jeigu atvirai, per vėlai šita apklausa yra sukurta ir nieko keisti jau deja, bet mano nuožiūra nereikia. 

Redaguota Arminas_Lukoil

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
prieš 22 minutes (-čių) , Arminas_Lukoil:

Jeigu atvirai esu ganėtinai pasimetęs. Kam kurti vėl apklausą, jeigu viskas jau yra nubalsuota ir nuspręsta? Serverio startas jau už 7d ir taip drąstiškai keisti visą gaujų sferą yra tiesiog jau neverta. Visų ginklų damage yra subalansuotas, egzistuoja ginklų lygiai, kurie taipogi suteikia kažkiek mūsų labai mėgiamos 'lygybės', manau tuo pasitenkinti tikrai galima.

Dėl tupinėjimo įgaunant pranašumą, tam serveryje egzistuoja to apsauga. 

Priminimui, kaip buvo kalbėta su komanda, kaikuriuose veiksmuose c-bug'as bus leidžiamas (jį galės įjungti gaujų prižiūrėtojas) , tačiau tikrai manau nevisuose. Taigi ar tikrai verta kažką keisti, kaip šiuo atvėju yra patenkinamos abi pusės? Manau ne.

Jeigu atvirai, per vėlai šita apklausa yra sukurta ir nieko keisti jau deja, bet mano nuožiūra nereikia. 

Pakeisti ginklų damage, per notepada nera sunku. CBUGO idėja koncepto gaujų nekeistų. Apklausą kuriu tam, kad pakeisti administracijos ir žaidėjų nuomonę. Neturiu omeny viską keist būtent dabar, dar kai prieš startą nėra visos sistemos baigtos ir savininkai apkrauti. Tiesiog mintys, pasiūlymas, ką būtų smagu pamatyt ateity.

Redaguota Kadeem_Garnett

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 6 minutes (-čių) , Kadeem_Garnett:

Pakeisti ginklų damage, per notepada nera sunku. CBUGO idėjas koncepto gaujų nekeistų. Apklausą kuriu tam, kad pakeisti administracijos ir žaidėjų nuomonę. Neturiu omeny viską keist būtent dabar, dar kai prieš startą nėra visos sistemos baigtos ir savininkai apkrauti. Tiesiog mintys, pasiūlymas, ką būtų smagu pamatyt ateity.

Na mano nuožiūra kažką keisti ateitį yra ganėtinai rizikinga, kadangi bendruomenė pripranta prie pačio serverio. Rizikingiau savaime aišku yra išimti c-buga, kaip serveris su juo gyvuoja ganėtinai ilgą laiką, panašių pavyzdžių samp rinkoje jau turime. Taigi ar verta kenkti abiejoms šios problemos pusėms, kaip galima tiesiog rasti kompromisą ir tai pritaikyti, jog kiekvienos grupės interesai būtų patenkinti? Būtina apsvarstyti visus atsirandančius niansus šiuo klausimu, kadangi tai apima visą bendruomenę.

P.S Dėl pačio koncepto irgi nesutikčiau, mano nuožiūra būtent dabartinės sistemos,mapp darbai ir visa kita yra labiau pritaikyti ir skirti žaidimui be c-bugo. 

Būtų buvę labai puiku, jeigu šita apklausa būtų atsiradus kažkiek ankščiau, tada būtų galima tai drąsiai apsvarstyti. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dabar, Arminas_Lukoil:

Na mano nuožiūra kažką keisti ateitį yra ganėtinai rizikinga, kadangi bendruomenė pripranta prie pačio serverio. Rizikingiau savaime aišku yra išimti c-buga, kaip serveris su juo gyvuoja ganėtinai ilgą laiką. Taigi ar verta kenkti abiejoms šios problemos pusėms, kaip gaima tiesiog rasti kompromisą ir tai pritaikyti, jog kiekvienos grupės interesai būtų patenkinti? 

Puikiai žinom visi žaliąją pusę ir jos padėtį po cbug išėmimo. Buvo kardinaliai pakeista, kad CBUG draudžiamas. Niekas neatsižvelgė į VISŲ žaidėjų norus ir turime galutinį rezultatą - mirusią gaujų sistemą. 

Leisti, neleisti tam tikrose vietose irgi negeriausia. Reikės žiūrėti į policijos turimus ginklus, kaip veiksmingi jie bus prieš gaujas be CBUG, ar nebus overpowered, kaip klostysis eiliniai susišaudymai mieste ir t.t.

Atidarom serverį vienaip, pažiūrim situaciją, po kiek laiko pakeičiam, pažiūrim vėl ir prieisim išvadų manau, bet mano nuomone CBUG turėtų likt.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Niekada nemėgau cbugo nors jį ir moku, per visus metus jis pabodo, norisi, kad galėtum tupinėt bei atšaukti animacijas su SHIFT, bet dėl cbug tikrai nesu pasiruošęs kažkada eiti į gaujas. Yra pilna serverių kuriuose leidžiamas cbug, o matyt jog paprastas C atsitupi C atsistoji arba C atsitupi SHIFT atšaukia animaciją matęs tik pora, taigi mano nuomone [ MANO ] nepradėkit h8 bet nesąmonė.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 24 minutes (-čių) , Daniel_Howell:

Niekada nemėgau cbugo nors jį ir moku, per visus metus jis pabodo, norisi, kad galėtum tupinėt bei atšaukti animacijas su SHIFT, bet dėl cbug tikrai nesu pasiruošęs kažkada eiti į gaujas. Yra pilna serverių kuriuose leidžiamas cbug, o matyt jog paprastas C atsitupi C atsistoji arba C atsitupi SHIFT atšaukia animaciją matęs tik pora, taigi mano nuomone [ MANO ] nepradėkit h8 bet nesąmonė.

Kam riboti žaidėjus vienu šaudymo stilium ? Jeigu gali naudot +C , tai kam būtent su SHIFT nukarpant animacijas, leiskim šaudyt kaip nori. O bandyt serverį daryt unikalų būdu kaip jame šaudo žaidėjai - tūpinėjimu ? 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jeigu cbuge matai unikalumą welcome 2015. Aš nesakau jog visi privalo tupinėt, gali atsistoje šaudyt.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 29 minutes (-čių) , Daniel_Howell:

Jeigu cbuge matai unikalumą welcome 2015. Aš nesakau jog visi privalo tupinėt, gali atsistoje šaudyt.

Matau nesupratai. Tą ir turėjau omeny, kad jeigu tau "pabodo" šaudyt įprastai ir bandyt spaust "unikalią idėją ? " iš šaudymo tūpčiojant.

Tai va, gali cbugint ir atsistojęs šaudyt, tą šioje temoje ir bandau pasakyt, tai nematau, ties kuo čia diskutuot 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Kaip visada Policijos direktorius turėtų sakyti ir pritarti, kad cbug reikia išimti, tačiau mano nuomone jį galima ir palikti. Visų pirma, žaidėjų skaičius tikrai bus didesnis, būkim biedni, bet teisingi cbug daug daro įtakos žmonių skaičiui. Taip pat, gaujos nebūtų mirusios ir jiems taip būtų įdomiau. Aišku, cbug turi daug ir minusų, susikuria gaujos, kurioje būna tik jų šaika ir retai priima naujų žmonių, taip pat blogina žaidimo kokybė, nes tai yra bugas. Su cbugu būtų daug problemų, nes tikrai mano kai kurie darbuotojai pyktų ir panašiai, bet tai yra mano reikalas. Mes turim daug galimybių vistiek pasipriešinti gaujoms, nors jos ir būtų su cbugu, mums būtų iššūkis, bet ir įdomi kova. Aš sakyčiau, kad galime ta cbuga ir įdėti, tik sumažinti deagle daroma damage, kadangi policija neturi ginklo Deagle. Sumažinus damage, ne taip lengvai eitų nušauti. Liktų tik viena problema, pastatų grobimai, kadangi nežinia kaip būtų,kai visi policininkai subėga į pastatą ir gaujiniai šaudo į vieną tašką, kol mums viską apkraus. O daugiau aš esu už, why not, mėgstu iššūkius. Geriau bus sunku kovoti prieš gaujos, bet bent jos nebus mirusios nei triuškinti gaujas, kurie neturės tiek daug galimybių, kiek mes. 

• Patinka 1
  • Ačiū 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Kai bus cbug nematysite naujų veidų gaujose kadangi bus " ka tu lapas nemoki cbugint" su tupinėjimu būtų kas mokintusi ir išmoktų, o dėl cbug ilgas reikalas, o kadangi čia matau naujų veidų gal jie irgi norės pasibandyti? Priėjus prie teisėsaugos kaip ir sakė Direktorius, bus smagu kai mes įeisim į pastatą ir visi vienu taikiniu pradės cbuginti, man nesvarbu hatinkit nehatine, bet nebus balanso tarp naujų žaidėjų / naujų policininkų.

2. Kaip ir minėjo tai yra "bugas" tai vien priėjus prie šio dalyko pastebėk kiek kitų DM fanų praeina visas sistemas kaip anticheat ar SAMPCAC, taigi žaidimas virs į mūšio lauką.

3. Dėl manęs lai būna cbug, bet naujų veidų veiksmuose matysim tik atėjus iš senų vilkų cbug meistrų. 

4. Yra ginklo lygiai, kadangi bus senų veidų kurie turės didelius šaudymo sugebėjimus juos pasikels grečiau nei kiti žaidėjai, taigi manau mano galutinė nuomonė apie tai [ ESU PRIEŠ ] BET IR NESIKIŠU.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

As nesuprantu is kur sitas notion ,kad CBUGint yra sunku ar reikalauja kazkokio skillo? Per 2 dienas zaisdamas projekte ,kur jis buvo aktualus, fully mastered ir tsg nesamoningas kombatas nereikalaujantis jokio normalaus skillo tik RNG. Vanilla saudymas su taikinuku, kaip visuose shooteriuose reikalauja dauuuuuuuug daugiau skillo ir proto nei spaudinejimas keliu mygtuku ir taikymasis i general zmogaus krypti su deaglu.   o k
  Your Autism Has Increased

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , Germa Verchas:

As nesuprantu is kur sitas notion ,kad CBUGint yra sunku ar reikalauja kazkokio skillo? Per 2 dienas zaisdamas projekte ,kur jis buvo aktualus, fully mastered ir tsg nesamoningas kombatas nereikalaujantis jokio normalaus skillo tik RNG. Vanilla saudymas su taikinuku, kaip visuose shooteriuose reikalauja dauuuuuuuug daugiau skillo ir proto nei spaudinejimas keliu mygtuku ir taikymasis i general zmogaus krypti su deaglu.   o k
  Your Autism Has Increased

"Fully mastered" CBUG per 2 dienas ? Čia tikriausiai sau šitą image įsimetei, kad prisimintum, koks esi šaunuolis. Kaip ir minėjau vienam iš punktų svarbiausia yra nesudrožti apkabą per 0.7s, o pataikyt į veikėją, jeigu šito dalyko nesugebi suprast, tai dar karatelį persiskaityk, kad prašiau reikštis tik tų, kurie supranta kas yra gaujos 😕 .

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 12 minutes (-čių) , Kadeem_Garnett:

"Fully mastered" CBUG per 2 dienas ? Čia tikriausiai sau šitą image įsimetei, kad prisimintum, koks esi šaunuolis. Kaip ir minėjau vienam iš punktų svarbiausia yra nesudrožti apkabą per 0.7s, o pataikyt į veikėją, jeigu šito dalyko nesugebi suprast, tai dar karatelį persiskaityk, kad prašiau reikštis tik tų, kurie supranta kas yra gaujos 😕 .

Tame ir esme ,kad jis no skill yra, google kas yra hyperbole ir suprasi issireiskima. Ironiski paskutiniai zodziai tavo, nes akivaizdu, kad pats suvokimo jokio gauju veiklose neturi ir marionete vadu savo dvieju dimensiju servuose budavai. GL su tokiu mindset, neveltui vietoj keliu sakyniu visas pastraipas rasai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
prieš 51 minutes (-čių) , Germa Verchas:

Tame ir esme ,kad jis no skill yra, google kas yra hyperbole ir suprasi issireiskima. Ironiski paskutiniai zodziai tavo, nes akivaizdu, kad pats suvokimo jokio gauju veiklose neturi ir marionete vadu savo dvieju dimensiju servuose budavai. GL su tokiu mindset, neveltui vietoj keliu sakyniu visas pastraipas rasai.

Nerašinėk beprasmių savo ašarų temoj. Neturiu net ką žmogui pasakyt, kuris metų turi, bet iš rašliavų graudu darosi. Kalbi apie marionetes, mindsetus žaidime. Matosi, kad tu bandai save realizuot SAMPE, tad užuojauta tau, kaip tau sunku realiam gyenime. O kas daugiau gaujų patirties turi, pamatysim servery, čiau.

Redaguota Kadeem_Garnett

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 19 minutes (-čių) , Kadeem_Garnett:

Nerašinėk beprasmių savo ašarų temoj. Neturiu net ką žmogui pasakyt, kuris metų turi, bet iš rašliavų graudu darosi. Kalbi apie marionetes, mindsetus žaidime. Matosi, kad tu bandai save realizuot SAMPE, tad užuojauta tau, kaip tau sunku realiam gyenime. O kas daugiau gaujų patirties turi, pamatysim servery, čiau.

neveltui cbug ir peaky blinders fanas, "kas lengviausia - tas geriausia" type of person. Ciau tau irgi, dar progu pasityčiot iš tavo schizo ir deficito daug turesiu

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Jau buvo galutinė apklausa ties tai, ir buvo nubalsuota kad CBUG'O su sampcac per serverio startą - nebus. Mano nuomonė truputį luktelėk, ir pabandyk visą gaujų veiksmą be cbug'ų, jeigu matysi kad jau reikia labai CBUG'O serveryje galėsi siūlyti šia idėja ir į tai atsižvelgsim, tačiau mano nuomone, daugelis to nenorės.

Redaguota Tony_Blind

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Tikrai PRIEŠ, cbug'as beveik visuose serveriuose yra tai jau nusibuodes kaip nežinau kas, pats jį moku nuo 2014 metu cbug'a, 1. Manau jei cbug įdeda į serverį tai daug kas naudos [AIM BOT F12] Tai jį naudoja tik su cbug ir manau serveryje daug kas naudotu. 2. Visuokė grobimai ir t.t. delko būtu nesažininga? Todėl nes iš deagle ginklu per 1 sekunde gali suleisti 7 kulkas su cbug, tai būtu tikra paleva sakant atvažioja policija į koki susišaudyma ar grobima ir nusikalstama grupuotę visi moka cbuga ir visus ištaško per kokias 5-sekundes, koks įduomumas, geriau pašaudyti be visuokių cbug'u. NEPYKIT KAM NEPATIKO MANO NUOMONĖ.

Redaguota Harytis_Haris

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pasikartosiu, kai iš viršuje rašytų komentarų autorių vienas rašė, kad jau viskas yra nuspręsta. O dėl to, kad gaujų sferoje nematysime naujų veidų dėl "CBUG" nemokėjimo tai manau, kad viską šiais laikais galima labai greitai išmokti gal ir neidealiai, bet galima išmokti. Čia jau kiekvieno gaujos lyderio vizija ką jis nori matyti, ko nenori matyti. Nematau tikslo dabar imti viską keisti, esu prieš šią idėją, bet ateitis parodys ko reikia, ko nereikia. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Manau reiktu ideti cbuga, jeigu gaujiniai nori cbugo tegul gauna, taciau apribokim ji kad butu galima naudoti tarkim: kai tik yra grobiama gauja pries gauja ( nes gaujiniai to nori ) o naudojant kitur ir nufilmavus juos galima butu taikyti bausme ar kalejimo. Gal?

Redaguota Palm Tree

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai(-ių)

Nėra

• Create New...