Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

• Pavadinimas: Los-Santos.lt | 0.3.7 klientas
  • Versija: LS 0.0.2[4]
  • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
  • Žaidėjai: 40 / 297
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Capelo_Hartos

Policijos Departamentas | Papeikimai

Rekomenduojami pranešimai

nGSK0Px.png

Papeikimai - Šioje temoje galėsite rašyti papeikimus mūsų darbuotojais, kurie jūsų manymu nusižengė.

Taisyklės

1. Jeigu žinojote, jog buvote kaltas ir jus pareigūnas teisingai nubaudė - jums grės juodasis sąrašas;
  2. Pareigūnas, ant kurio buvo parašytas papeikimas privalo į jį atsakyti per 24 valandas (ant papeikimo spausti "atsakyti");
  3. Žaidėjas, kuris parašė papeikimą ant pareigūno, negali daugiau komentuoti(jeigu turite kažką dar pasakyti po pareigūno komentaro, rašykite man į PM);
  4. Nesikeikti, neįžeidinėti;
  5.  

Šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
  2. Vardas_Pavardė Policijos Departamento darbuotojo, kurį peikiate:
  3. Dėl kokios priežasties jį peikiate (aprašykite situaciją)?
  4. Įrodymai (BŪTINA):

Pildydami papeikimo šabloną, gerai pagalvokite ar tikrai žinote, jog jūs esate nekaltas, kadangi pastebėjus, jog bandote specialiai pakenkti pareigūnui - taikysiu atitinkamas bausmes.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Johny_Ricca
  2. Vardas_Pavardė Policijos Departamento darbuotojo, kurį peikiate: @Buuro_Buuro
  3. Dėl kokios priežasties jį peikiate (aprašykite situaciją)? Pasijungiau kompiuteri,isijungiau sampa - prisijungiau į serverį,atsiradau ant gatves,iškart pravažiavo policininkas ir surakino,esmė tame,kad buvau be transporto,be nieko išvis ir iškart atliko patikra katik prisijungus ir stovint ant gatves,rado premium ginklus kurie nuo vakar buvo užsilike kai dar premiumą turėjau,nubaudė už ginklus turint be licenzijos tada čyteris mane išsisodino ir išsivežė,paskraidino nuo pareiguno - atsijungus čyteriui,aš tiesiog stovėjau ant gatvės ir laukiau pareiguno susivokimo už ką jis man negalėtu dėti įtarimus,jam numečiau namioka,kad sudėtu dar starų ir,kad susivoktu,kad negali uždėti už tai,tačiau jis man uždėjo už būtent tą už ką jis man negalėjo dėti,tuo labiau kokiais būdais jis mane gali tikrint be jokio pažeidimo ar šiaip be jokio itarimo,kad kažką galiu turėti/neturėti ? Noriu pasiaiškino iš šio netvarkingo pareigūno.
  4. Įrodymai (BŪTINA)https://imgur.com/a/3vQdcz8

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matas_Kubass
  2. Vardas_Pavardė Policijos Departamento darbuotojo, kurį peikiate:  Serzntas_Spetznaz
  3. Dėl kokios priežasties jį peikiate (aprašykite situaciją)?  / - Draudžiama naudoti tazerį ir rakinti per atgrobimus/šturmus;
  4. Įrodymai (BŪTINA):    Sitoje nuotrukoje aiskiai parasyta kad Gauja uzgrobe ligonine tai idkunknown.png
Redaguota Matas_Kubass

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
prieš 20 minutes (-čių) , Johny_Ricca:
  2. Vardas_Pavardė Policijos Departamento darbuotojo, kurį peikiate: @Buuro_Buuro
  3. Dėl kokios priežasties jį peikiate (aprašykite situaciją)? Pasijungiau kompiuteri,isijungiau sampa - prisijungiau į serverį,atsiradau ant gatves,iškart pravažiavo policininkas ir surakino,esmė tame,kad buvau be transporto,be nieko išvis ir iškart atliko patikra katik prisijungus ir stovint ant gatves,rado premium ginklus kurie nuo vakar buvo užsilike kai dar premiumą turėjau,nubaudė už ginklus turint be licenzijos tada čyteris mane išsisodino ir išsivežė,paskraidino nuo pareiguno - atsijungus čyteriui,aš tiesiog stovėjau ant gatvės ir laukiau pareiguno susivokimo už ką jis man negalėtu dėti įtarimus,jam numečiau namioka,kad sudėtu dar starų ir,kad susivoktu,kad negali uždėti už tai,tačiau jis man uždėjo už būtent tą už ką jis man negalėjo dėti,tuo labiau kokiais būdais jis mane gali tikrint be jokio pažeidimo ar šiaip be jokio itarimo,kad kažką galiu turėti/neturėti ? Noriu pasiaiškino iš šio netvarkingo pareigūno.

Sveiki Pirma galiu tikrint bet kada juolab turėjai narkotiku bėgai ir pan iš kur man žinot kad tave įsisodino gal pats norėjai antra dar galėjau bet nebe uždėjau  įtarimo už bėgimą sužalojimą pareigūno ir turėjai narkotiku įrodymai: https://imgur.com/a/JeZmz0I  

Redaguota Buuro_Buuro
Įrodymų papildymas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)
prieš 9 minutes (-čių) , Matas_Kubass:
  2. Vardas_Pavardė Policijos Departamento darbuotojo, kurį peikiate:  Serzntas_Spetznaz
  3. Dėl kokios priežasties jį peikiate (aprašykite situaciją)?  / - Draudžiama naudoti tazerį ir rakinti per atgrobimus/šturmus;
  4. Įrodymai (BŪTINA):    Sitoje nuotrukoje aiskiai parasyta kad Gauja uzgrobe ligonine tai idkunknown.png

Visu pirma jaunuoli Paskelbkite, kad vyksta grobimas, nes nieko mums nemete, ir nerode, visu antra sakyciau grobimas vyksta interjere? Viduje? o ne lauke, nes kai daug pasaliniu asmenu, is kur zinoti, kad grobimas? Eik toliau automobiliu pabugink 😉 ir relogint. sekmes. 🙂

Redaguota Serzantas_Spetznaz
papildziau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 21 minutes (-čių) , Johny_Ricca:

Kaip suprantu, rašai papeikimą dėl to, jog dėjo įtarimus už tai, kad bėgai. Yra video medžiaga, kaip sėdi šalia su kitu žmogumi ir jūs bėgat, taip pat yra kiti įrodymai, jog turėjai ginklų be licencijos. Visi įtarimai buvo sudėti tvarkingai, nelabai suprantu kur čia yra kažkas blogai. Aišku sunku vertinti situaciją iškarto, jeigu manai, kad čia neteisingai kažkas buvo, parašyk man į discordą, pakalbėsime. O kol kas, papeikimas atmestas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 17 minutes (-čių) , Matas_Kubass:

Iš tikrųjų, nei vienas iš mūsų nematėme paskelbto grobimo(nežinau ar tai bugas ar ne). Pastebėjau tik tada, kai mane nušovėt ir gulėjau ligoninėje, tada pamačiau, kaip parašyta, jog bomba sprogo. Dėl to ir buvo naudota visi tazeriai, /ant. Kitas dalykas, jei ir vyko grobimas, jūs logiškai mąstant, negalit bėgioti ant kelio ir šaudyti visus. Kitas dalykas, kaip mums apgint, jeigu mirštam ir tada ligoninėj mus spardot ir neįmanoma pabėgt. Patys belenkiek šūdų prisidarėt, relog kiek kartų pridarėt. Mes labiau kenčiam, bet jūs daugiau verkiat. Papeikimas atmestas, visada esu atviras discorde pakalbėt.

• Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai(-ių)

Nėra

• Create New...