Peršokti į

Serverio progresas

Tiems, kas seką serverio progresą, ir nori sužinoti kiek maždaug liko padaryti iki serverio išleidimo datos, naujienos Jums jau čia!

Parašė: Micro_Mohito
Paskelbta: 2020-12-28 20:30

Serverio statistika

• Pavadinimas: Los-Santos.lt | Startas - Sausio 16d 18h
  • Versija: LS 0.0.1[BETA]
  • Adresas: samp.los-santos.lt:7777
  • Žaidėjai: 0 / 20
#

Užsiregistruokite jei norite naudotis bei matyti visą nariams prieinamą informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas bei jas redaguoti. Prisiregistruok ir naudokis visomis prieinamoms galimyb ėm.

Serverio paleidimas 18:00
Each_Hayden

[ ! ] Renkami dvejų gaujų lyderiai

Rekomenduojami pranešimai

0Kze70R.png
Sveiki, ieškomi du žmonės kurie serveryje galės susikurti gaujas. Prieš pildant prašau gerai pagalvoti, ar užteks tam laiko, bei motyvacijos. Taip pat noriu pridurti, jog serveryje taip paprastai gaujos nesusikursi, už tokią galimybę turėsi susimokėti.

• ATRANKOS INFORMACIJA

Atranka stabdoma sausio 15 dieną, 12 valandą.
Anketų analizavimas įvyks šioje temoje, kaip naujas pranešimas.
Pateikus anketą, privalote paspausti "rodyti kas redagavo" per ateinančias 5 minutes nuo anketos paskelbimo.
Kandidatas privalo turėti veikiantį mikrofoną.
Rašyti lietuviškomis raidėmis, teksto dydžio, šrifto nekeisti.
Draudžiami pašaliniai komentarai, už tai būsite atitinkamai nubausti.
Forumo slapyvardis privalo sutapti su serverio būsimu.

• ANKETA

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?:
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?:
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) :
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?:
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?:
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?:
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?:

Pagarbiai GP Each_Hayden
Prieš pildydami, susipažinkite su atrankos informacija

• Patinka 11
  • Suglumęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?: Zygis_Luciano
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?: Na turiu visai nemaža bagaža gaujuose, koks tai bebūtu serveris visalaik eidavom su mano šaika į gaujas kad būtu ko veikt tai taip ir tas bagažas susidarė, o šjp per visus metus daug ko išmokes, įvairiausiu skilu kaip lyderiavimas ar kaip palaikyti gaujos narių lojaluma ir t.t.
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) : Mėgstu būti lyderis kažkam tai vadovauti nors tai ir varginantis darbas ir kartais užknisantis bet niekad dar nebuvo iškile problemų su tuom. Esu kartais atlaidus nors ir bandau palaikyti griežtą valdymą, bet taip jau gaunasi kai bandau vis įdomesni veiksmą sukelti. Nesibaidau iškilusių problemų, esu sąžiningas.Savikontrole turiu tad svarbiose situacijose galiu išlikti ramus. O šjp man yra 16 metų. discord-Zygis #5696
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?: Man labiausiai tinkantis dalykas yra gaujos atsižvelgiant į mano charakterį ir mano savybes, o teisėsauga ir vien dirbti kažkokį tai darbą niekad nedomino tiek kiek gaujos ir jų sukeliamas veiksmas.
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?: Ne karta buvęs gaujos galva tai nemanau kad kils sunkumų ir žinau kaip kas vyks kai esi būtent lyderis. Būni už viską atsakingas tas kuris viskam vadovauja ir prižiūri. Manau kad visai geras esu lyderis tai esu ne kartą įrodes kitur.
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?: Kadangi karantinas serveryje praleisčiau nuo 2-5h, o forumas tai 24/7
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?: Turbūt pranašesnis kad turiu nemažą bagaža žinių kuris susikaupė iš daug metų praktikos būnant gaujose, ir turiu neblogas lyderiavimo savybes kurių labai reikia būnant gaujos galva. Galiu lengvai kontroliuoti savo narius, na ir kruopščiai atsirenku žmones kurie būtent tiktu į mano nusikalstamą organizacija. Kodėl turėtum pasirinkti būtent mane? Na čia jau irgi daug kas priklauso nuo tavo nuomonės ko tu ieškai gaujos vadeivoje ar į kokius kriterijus atsižiūri bet jau viska surašiau koks esu, ką moku ir ką sugebu tai čia jau tavo nuosprendis bus.

Redaguota Zygis_Luciano
  • Patinka 6

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?: Carmelo Wayne
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?: Turiu labai didelį patirtį gaujose, kadangi mano SA-MP eroje visalaiką egzistuodavo tik gaujos labai retai būdavo atvėjų, kad dirbdavau kažkokiame darbe, ar nepriklausyčiau gaujai. Sukaupęs patirtį, įgūdau būti vadovas įvairiose situacijose "karuose, bei panašiai". Niekada neturėdavau minties atsitraukti, pasišalinti visalaiką kovodavau iki galo bei visalaiką pasiekdavau savo. 
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) : Esu Lukas man yra 17 metų, esu iš Alytaus. Esu aktyvus, linksmas, mandagus, draugiškas žmogus visalaiką mėgstantis ištiesti pagalbos ranką įvairiems žmoniems nesvarbu ir koks tas žmogus bebūtų mano nuomone, kad esame visi vienodi todėl ir pats pasijaučiu geriau, kai galiu ištiesti pagalbos ranką "pradedančiajam" tam tikroje srityje žmogui, ar silpnesniam kuriam tikrai reikia pagalbos. Pats labai daug sportuoju, bei sugebu savo laiką susidėti, kad užtektų laiko viskam ir žaidimams ir, kad galėčiau su draugais pabendrauti ar praleisti laiką. Šiuo metu sportuoju - Futbolą, Krepšinį, Tinklinį bei bandau visus šitus dalykus suderinti, kartais reikia nusistatyti prioritetus kaip reikia pasiruošti varžyboms ar panašiai, bet viską sugebu padaryti bei niekada su tuo problemų neturiu. Laisvu laiku patinka užsiimti įvairiais stalo žaidimais ar pažaisti ir tą Stalo tenisą jeigu tik yra kompanijos. Žinoma labai daug laiko iš manęs atima sportas, bet negaliu nuslėpti ir to, kad laisvu laiku labai daug laiko praleidžiu prie kompiuterio žaisdamas įvairius žaidimus ( Counter-Strike:Global Offensive, GTA V, PUBG, Lineage II - man atrodo seniausias žaidimas kurį vis dar žaidžiu, ir neatsibodęs nes visalaiką atsiranda noras pažaisti tą patį žaidimą bei labai dažnai pasitaiko ir praleistų bemiegių naktų būtent prie šio žaidimo, bet jau taip gaunasi ) Visalaiką esu siekiantis savo užsibrėžtų tikslų, esu motyvuotas, kantrus bei išlaukiu savo šansų sužibėti tam tikrose veiklose niekada neesu tas kuris bandys išsisukti iš situacijos, ar kažkaip pasilengvinti sau situaciją. Jeigu negaunu šanso tam tikroje srityje suprantu, kad dar man reikia padirbėti ties tam tikrais dalykais pagerinti juos, ir kitą kartą gal jau ateis mano laikas. Niekada nelaikau pykčio dėl to, kad negaunu to ko aš noriu esu kaip įvardinčiau "hardworkeris", kad pasiekčiau savo tikslus, bei visalaiką bandau gerinti savo įgūdžius įvairiose srityse. (Discord: -Lukas#2258)
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?: Asmeniškai nuo pat pradžių visalaiką buvau labiau link "gaujų" pusės kadangi būdavau prisižiūrėjęs visokių "YouTube" montažų, klipų iš gaujų gyvenimo todėl traukdavo tik gaujų pusė nes norėdavosi kariauti, parodyti kas tu toks esi bei tave yra didesnis šansas, kad kažkas prisimins nes visi prisimins, o čia tas kur judėjo su tokiu tokiu gangu. Žinoma viską reikia šiais laikais užsitarnauti todėl tose "gaujose" yra ir truputį sunkiau nes gauni spaudimo iš įvairių pusių tiek teisėsauga, tiek kita gauja bei panašiai. Turi mąstyti visalaiką į priekį, bei niekada nežiūrėti atgal. 
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?: Esu atlikęs šias pareigas ne vieną ir tikrai ne du kartus, bei žinau pats save kaip gaujos lyderį. Esu griežtas, atsakingas tam tikruose veiksmuose kaip reikia judėti su gaujos gyvenimu į priekį, tačiau niekada nebūna taip jog visalaiką esu "Full 100% spaudimas" ir negalima atsipalaiduoti. Niekada neperspaudžiu savęs bei aplinkinių žmonių dėl savęs, o manau tai yra ir svarbiausia kadangi žmogus kurį tu bandysi paversti vergu tikrai pas tave ilgai neišsilaikys. Turi būti vienas išskirtinis, bet tuo tarpu turi pasąmonėje galvoti, kad ir visi lygūs. Nei vieno negali pažeminti, kadangi jis gali įsižeisti bei tada pradėti chaosą gaujos viduje. Aš turiu savo viziją kaip gaujos lyderis bei manau, kad sugebėsiu atlikti šias pareigas jeigu tik gausiu jas. 
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?: Serveryje praleiščiau įvairiai laiko tai būtų mažiausiai nuo 4 valandų iki 8-9 valandų žiūrint kas per savaitės dienos, bei kokia užiimta ta savaitė yra. Forume nuo 5-6 valandų irgi iki 8-9 valandų nes galima ir per telefoną prisijungt 😄 
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?: Esu daugybę kartų susidūręs su atsakingomis pareigomis bei žinau kaip turiu elgtis įvairiose situacijose. Sugebu išlaikyti savyje rimtumą, bei išlaikyti šaltus nervus. Sugebu idealiai bendrauti su įvairiais žmonėmis bei prie jų prisitaikyti. Aš esu žmogus kuris turi jau labai gan didelę patirtį per 8-9 metus SA-MP'o užkaupęs bei būtent šią patirtį galėsiu atskleisti šiame serveryje, savo gaujos nariams. Kaip ir minėjau viršuje, ateinu su savo vizija, savo idėjomis gaujai, kad išrinkus mane administracijai nebūtų nusivylimo jog nesugebu susitvarkyti ar panašiai. Visos šios problemos bus išspręstos. Kodėl būtent aš? Niekada nenuvertinu savo tiesioginių konkurentų manau, kad kiekvienas iš jų turi kažką savyje kas galėtų atnešti gaujų veikloms įdomumo bei smagumo. Tikėkimės, kad bus išrinktas geriausi variantai, bei neteks nusivilti nei serverio žaidėjams, nei administracijai. Ties šiuo klausimu neišsiplėsiu. 

Ačiū už dėmesį, 

Carmelo Wayne

Redaguota Carmelo Wayne
<...>
  • Patinka 12
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?: Eduardo_Fecco
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?: Kalbant apie patirtį, esu buvęs gaujos lyderis nekartą. Moku valdyti, prižiūrėti tvarką ir discipliną gaujoje. Esu sukaupęs nemažą žinių bagažą ties gaujų sritimi, Motyvuoti komandą, bei siekti užsibrėžtų tikslų sekasi tikrai gerai. Žinodamas pagrindines gaujų problemas, galiu užtikrinti jog gaujos vardas bus žinomas ir tariamas iš didžiosios raidės.
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) : Taigi esu Benitas, man 17 metų ir SA-MP platforma domiuosi jau daug metų. Per tą laiką tikrai sugebėjau atrasti ir pažinti nemažą dalį SA-MP platformos naudingų savybių. Esu komandos žmogus, mėgstu improvizuoti, tačiau strateginis žaidimas irgi teikią malonumą. Kadangi buvau paprašytas įvardinti savo charakterio savybes, galiu pasakyti, kad esu atsakingas, sunkumų nebijantis ir visada stengiantis nešti pozityvias emocijas žmogus. Blogųjų savybių nevardinsiu dėl vienos priežasties - visi matome savaip, todėl laikas parodys kokie yra tikrieji mano pliusai ir minusai. Mano Discord'o kontaktai - Bludriver#8346
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?: Kodėl ne teisėsauga ? Atsakymas paprastas, sėkmingos gaujos pagrindas yra pasitikėjimas, o ne begalinės taisyklių grandinės, kurios suvaržo komandos galimybes. Neutralios firmos, asmeniškai man yra per daug nykios ir nuobodžios, kad būtų galima pasinerti į serverio veiklą. Todėl belieka vienas pasirinkimas - gaujos. Būnant gaujoje žaidėjai turi galimybę, ne tik gerai praleisti laiką. Bet ir susirasti gerų pažinčių, ištobulinti savo reakcija ir greitą mąstymą (improvizacija). 
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?: Gaujos nariai būtų viename lygmenį. Kas reiškia, kad kiekvienas gaujos narys bus vertinamas, baudžiamas, apdovanojamas tolygiai.  Nes gaujos užbrėžtiems tikslams siekti pasitelkiama visa komandos jėga. Būtų ir tam tikros pareigos. Kaip gaujos vairuotojai, sekliai, žudikai, informatoriai ir panašiai. Kiekvienas narys turėtų pareigas, pagal jo sugebėjimus. Griežta disciplina būtų dalis gaujos gyvenimo dalies. O komandinis darbas, būtų pagrindinė gaujos jėga.
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?: Nuo 2 iki 5 valandų per dieną.
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?: Esu motyvuotas ir užtikrintas savo gera darbo kokybe. Moku elgtis adekvačiai sudėtingose situacijose. Ir esu nešališkas, kas tikrai padėtų sprendžiant vidaus problemas gaujoje. 

Redaguota Eduardo_Fecco
  • Patinka 6

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?: Lukas_Luciano

2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?: Esu gaujų žmogus realiai nuo pat mano samp'o pradžios tai yra nuo 2014 metų. Laikas parodo, kad apie gaujas tikrai daug ką nusimanau, gaujos visados buvo arčiau širdies, visados palikus gaujas – norėjosi grįžti. Gaujos yra mano vieta kur galiu laisvai vadovauti, visados randu sprendimus į iškilusias problemas, nes apie gaujas žinau viską.

3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) : Esu Lukas, man 16metų. Daug laiko praleidžiu žaisdamas įvairius žaidimus(cs, gta, pubg, RUNESCAPE, ir dar daug visokių kitokių įvairių žaidimų.) Sunku pasakyti savo bruožus, bet manau juos svarbu paminėti. Mano manymu žmonės apie mane yra susidarę neigiamą nuomonę. Jie mano, kad esu eilinis kenkėjas ir gavęs pareigas pasikelsiu ir būsiu kitoks. Tokia buvo mano neigiamoji pusė. Dabar apie teigiamą pusę. Esu aktyvus, atsakingas, griežtas ir kantrus. Esu tas žmogus kuris laukia šansų, kol galės kažkuo tapti. Jeigu negaunu pareigų, tai suprantu, kad dar reikia paplušėti, kad jas pasiekčiau. Su pareigomis aš elgiuosi atsakingai, visados stengiuosi išlikti toje srityje geriausias, dedu daug pastangų, padarau klaidą – mokausi iš jos ir daugiau nekartoju. Griežtumas taip pat man prie širdies. Apie griežtumą neturiu ko pasakyti, patys pamatysite. Taipogi norėčiau pridurti jog labai daug nusimanau apie cheatus, modus. Plius minus moku juos pats kurti. Niekada nemėgau ir nemėgsiu grindint, todėl mane dirbanti matysit labai mažai :D. Discord : Lukas#2217

4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?: Visų pirma dėl to, kad policija man niekados nebuvo prie širdies ir man jų veiksmas yra visiškai kitoks nei gaujų. Policija yra taisyklių darbas kuriame turi laikytis labai daug taisyklių, o gaujos nieko nesilaiko ir jas laužo. Visų antrą  ankščiau minėjau, man gaujos buvo prie širdies nuo pat mano samp'o pradžios. Taipogi dėl to, kad gaujose pradedama nuo labai mažai ir kylama, kylama kol pasiekiama aukštumų. 

5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?: Esu buvęs gaujos vadeiva ne vieną ir ne du kartus, taipogi pats save matau kaip gerą lyderį. Esu griežtas, atsakingas (minėjau labai daug kartų). Tačiau tai nelabai padės gaujos valdyme, turėsiu daug apmąstyti, kad viską padaryčiau gerai, kad  gaujos nariai nenusiviltu manimi. Taipogi gaujos nariai man bus visi vienodi, neskirstysiu aš jų į geresnius, blogesnius. Nes tik taip pasieksiu maksimalų gaujos narių pajėgumą. Niekada nejaučiau spaudimo būnant gaujos vadeiva, į daug ką reaguoju šaltai. Atsirinksiu ištikimiausius narius, kurie  tikrai  manau, kad man padės būti geru vadeiva ir nenuvilti kitų.

6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?: Serveryje galiu praleisti daug laiko ir galiu praleisti mažai laiko (2h – 6h). Viskas priklausytų nuo užimtumo ir savaitės dienos. O forume aš sėdėčiau 24/7, kadangi dažnai ateinu ir per telefoną.

7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?: Visi mes esame lygūs kažkur. Niekada nenuvertinu savo priešininkų. Bet manau šioje srityje aš esu pranašesnis, nes mano patirtis gaujose yra milžiniška. Daugybę kartų esu buvęs atsakingas už pareigas. Žinau kaip reikia elgtis situacijose. Sugebu sulaikyti nervus ir savo pykti. Sugebu bendrauti su žmonėmis, Būnu griežtas kai reikia. Ir tikrai  manau, kad esu tas dėl kurio gaujų prižiūrėtojas ir kiti administratoriai, bei serverio žaidėjai tikrai nenusivils.          

L‘Luciano

Redaguota Lukas_Luciano
<3
  • Patinka 6
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?Malossi_Sibor
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?:  Esu buvęs gaujų prižiūrėtojumi viename didžiausiu serverių Lietuvoje. Esu buvęs gaujų lyderis įvairiuose serveriuose ir sekėsi labai gerai. Gaujų prižiūrėtojumi išbuvau 5 mėnesiu ir 16 dienų, na o gaujų lyderis buvo visaip ir 3 mėnesiai ir daugiau arba mažiau. Bet nematau tame problemos, skaičiai kuriuos įvardijau taipogi yra daug ir labai geras pasiekimas būnant tokiame poste. 
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) : Esu Ervinas, man 22 metai. Aktyvus bei atsakingas žmogus, labai mėgstu sąžiningumą bei, kad viskas eitūsi kaip per sviestą. Discord mano: Everiuxas#7718 
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?Nieko prieš nesu ir prieš teisėsauga, tačiau noriu išbandyti jėgas, parodyti save gaujinių vadovavime. Šaudymasis, užėmimai ir t.t. manau bus labai įdomu ir tad ir nenuvilsiu nei savųjų bei gaujų prižiūrėtojo. Beje man nusikalstama veikla labai patinka, patinka veiksmas ir t.t.
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?Pas mane bus kaip ir pas visus kitus gaujų lyderius, kurių turės laikytis kiekvienas gaujinis. Jeigu ne, bus baudžiamas, nesvarbu savas ar svetimas, taisyklės visiem vienodos. Stebėsiu gaujinius, vertinsiu gaujinių dalyvavimą, Duosiu patarimų kurie jiems padėtų. Taip pat stebėsiu , jog nenaudotų jokių čytų ir kova tarp gaujų bei teisėsaugos būtų teisinga. Jeigu kovos, grobimai ir kt. bus sekmingi visi gautų šiokias tokias premijas, paskatas jog toliau dalyvautų veikloje ir stengtųsi. Taip pat neapsieisiu ir be visokių renginių, veiklos gaujiniams. Bus organizuojami gangwarai, užgrobimų treniruotės ar net karas su teisėsauga. Sutrumpintai pasakysiu taip : stengsiuosi dalyvauti kuo galima dažniau gaujų veiklose, rengti joms tas veiklas, padėti gaujiniams, nes mano manymu lyderio bendradarbiavimas su gaujų prižiūrėtojumi ir gaujiniais, duoda labai gerus vaisius, kuriant labai stiprią jėgą gaujoje ar kitose srityse.
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?Laiko skirsiu tikrai daug, kad ir esu dirbantis, dirbu pamaininį darbą, tačiau tam kliūties tikrai manau nebus. Aktyvus busiu tiek forume tiek serveryje ir discord'e. 
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?SA:MP veikloje dalyvauju tikrai ilgą laiką. Save galiu vadinti patyrusiu vilku, kuris buvo užėmęs daug svarbių pareigų, reikalaujančių atitinkamų savybių. Perprasti žmogų man tapo labai lengva, tad šiose pareigose turiu didelį pliusą, kuris padėtų man visapusiškai valdyti gaujinius. Iššūkius priimu išskėstomis rankomis, tad come at me bro. 

Redaguota Malossi_Sibor
  • Patinka 2
  • Haha 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?Beibiz_Driver
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ? Visko esu pridirbes prisisaudes laimėjas ir nelaimėjas zjbs pasisaudyt mldc.
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) Kaip ir draugiškas esu, sportiškas bei gerai prie kompiuterio viska suprantu, Mano vardas Arnas bus 14metu. 9
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?: Teisesauga man kaip ir nrml bet nu su jais neidomu ten vapse, man labiau prisidirbinėt paskui pabegt, bei šaudytis.
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?: Padėčiau esamam VADUI kuris mldc yra. Ir pats bandyčiau kažką prisidėt prie Gaujos, rinkčiau narius į gaują jei tai bus įmanoma ir pns.
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ? Net gi ir visą dieną jei reikėtu, nes visas dienas sėdžiu namuose prie pc neturiu ką veikti, tik lošti servą.
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?: Tai galbūt kad visur aktyvus? Bei galėčiau padėti varkes sukti ir pns.

Discordas: Арнас#3449 Addinkit kam reikia.

• Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?: Tomy_Nollan
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?: Teko būti ne karta gaujos lyderiu/vadu, daug kartu laimėjas GW/BRAWL, visada surinkdavau tik geriausia komanda, taip pat teko būti pora kartų gaujos prižiūrėtoju, gaujose pradėjau būti realiai nuo 2013 metų kai tik atejau į SA-MP, visa vaikyste prabėgo gaujose, susiradau ir draugų su kuriais iki šiol palaikome ryšius, kaip sakoma gaujoje vienas už visus visi už viena, mano gaujoje būtent taip ir buvo kiekvienas sava palaikėmė ir visi bendravome susipažine ne tik SA:MP pasaulyje bet pradėjome ir realybėje.
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) : Esu draugiškas, mane sunervoti pakankamai sunku ir labai retai pasitaikantis dalykas, kitaip sakant esu šaltų nervų, mane įžeisti taip pat sunkoka, nes nelabai kreipiu dėmėsį ka kiti žmonės kalba apie mane. Man yra 20 metų balandį 21, aPacer#6480
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?: Kaip ir minėjau 2 punkte kai tik atėjau į SA-MP viskas prasidėjo nuo gaujų, teko pabūti ir teisėsaugoje, bet niekada ilgai neužsibūdavau net žinojau kad priklausau visada gaujai.
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?: Gaujos lyderis turi būti šaltų nervu koks manau aš ir esu, pas mane gaujoje niekada nėra buve kad būtų liudna, pas mane pagrinde yra kariauti su kita gauja kuri stipresnė bei "kietesnė". Dažnai būtų tokios kovos kaip GW (Gang War), BRAWL. Prioritetas būtų kai rinksiu žaidėjus tai šaudymas 10 balėjė sistemoje jeigu žaidėjas šaudys 6/10 gaila tačiau nepateks, taip pat rinskiu vairuotojus tokia pat sistema, pats pakankamai gerai vairuoju žinau visas Los Santos vietas, per kurias ir tikrinsiu kaip žaidėjai valdo transporto priemones.
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?: Esu dirbantis darbo dienomis, tai darbo dienomis 2-4 valandas savaitgaliais būna kad prie kompiuterio praleidžiu ir 5-8 valandas.
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?: Esu buvęs didekem serve gaujos lyderis ne viena kartą, žaidėjus moku suvaldyti, kad nebūtų "pievu", esu buvęs ir vip prižiūrėtoju, tai žinau kaip veikia visa sistema.

Redaguota Tomy_Nollan
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė ) ?: Vernon_Shelton
2. Jūsų pasiekimai nusikalstame pasaulyje ( trumpai ) ?: Gyvenu gaujų gyvenimą jau labai ilgai, esu turėjęs keletą savo gaujų ir paimdavome sandelius sausai.
3. Aprašykite apie save, charakterio savybės, amžius, kontaktai ( discord ) : Esu Donatas, man 18 metų. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, padėti saviškiems, mano priešams esu priešas. Discord : _NoOne_#2503
4. Kodėl pasirinkote būtent gaujas, o ne teisėsauga ar neutralias firmas ?: Labai noriu vėl įsiaudrinti į gaujų gyvenimą ir iškelti gaują iš pelenų dulkių
5. Kaip įsivaizduojate save gaujos lyderio vaidmenyje ?: Sėdžiu prie stalo, paduodu ginklus saviškiems ir varom plėšti mieste esančių žmonių, firmų ar sandelius.
6. Kiek laiko galėsite skirti serveriui, bei forumui ?: 1-4 val per dieną. Forume galiu būti prisijungęs visą tą laiką kol esu serveryje.
7. Kuo esate pranašesnis už kitus kandidatus ? Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus ?: Patirtis su gaujomis metų metus, žinojimas kaip jas valdyti ir kontroliavimas, mokėjimas bendrauti su saviškiais ir atrasti bendrą kalbą.

Redaguota Vernon_Shelton
Privertė :)
  • Suglumęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

0Kze70R.png
Sveiki, analizuoti kiekvienos anketos nežadu, pasitaikė tokių kurie bandė kopijuoti anketą, ar pildė juoko forma. Išsirinkau mano nuomonę du geriausius kandidatus.

Spoiler

Gaujų lyderiai - @Carmelo Wayne ir @Eduardo_Fecco

❤️

Pagarbiai gaujų prižiūrėtojas #EachHayden

• Patinka 5
  • Ačiū 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai(-ių)

Nėra

• Create New...